Nyheter

God sommer til alle våre medlemmer!

img

Med noen bilder og et lite tilbakeblikk på årets familiedag på Veidebu, som var 12. juni, så vil vi i styret ønske alle våre medlemmer en riktig god sommer! Vi håper dere alle nyter fine dager med spanielene deres.

Send gjerne inn sommerbilder til oss på epost: therese.nymo@gmail.com, eller tagg bildene dine med #nsktelemark på instagram eller facebook.

Følg oss gjerne også på instagram: NSKTelemark

På familiedagen ble det mye hundeprat, grilling, noen lydighetsøvelser med barn og hund i tillegg til at noen fikk prøve seg på vannapport med ekte(ikke levende) and. De minste hundene fikk lukte og smake på and for første gang, noe som var veldig spennende. Her kommer det noen bilder fra den fine dagen på Veidebu.

DSC_5716

DSC_5718DSC_5739

DSC_5750 Flinke Sam, som også vant apporten med sin eier Mona.

DSC_5759

DSC_5766